Výživové poradenství s Bárou

Nadváha je strašákem dnešní doby a osvěta ohledně hubnutí je obrovská (televizní pořady, knížky, …) dnes už spousta z nás ví, nebo tuší, jak na to.  Jenže ono se nám stejně nedaří docílit trvalých úspěchů a i když držíme různé diety a dodržujeme jídelníčky stejně postupně spadneme do zaběhnutého systému, který máme nastavený už od dětství. 

Proč tomu tak je? Je to v hlavě! 

Mozek je v tomto procesu velmi podstatný, abychom vám pomohli zhubnout trvale, připravily jsme pro vás motivační balíčky služeb, které vám pomohou oprostit se od svých špatných návyků.

Balíček KOMPLET (10 konzultací v délce 30 min)

V oblasti výživy a stravování jsi úplný začátečník? Potřebuješ své návyky kompletně změnit? Přeješ si upravit svoji hmotnost? Právě pro tebe je vhodný tento balíček. Obsahuje: Vstupní měření InBody Výstupní měření InBody Zhodnocení jídelníčku Pravidelné konzultace Možnost rozdělit konzultace online i osobně

3 000,00 Kč

    Bára - výživová specialistka 

    Bára se posledních deset let zabývá zdravým životním stylem. Racionální výživa a pohyb se tak staly její každodenní součástí. Tento koníček jí přivedl až ke studiu na vysoké škole, kde vystudovala obor Výživové poradenství a sportovní diagnostika. 

    Jídelníček sestavuje každému individuálně dle jeho chuťových preferencí a možností, ať už časových na přípravu jídla nebo finančních při nákupu potravin.

    Napiš. Poradím, pomůžu...