https://www.fitzenyuhrineves.cz/masaze/

KLASICKÁ / RELAXAČNÍ / SPORTOVNÍ / BAŇKOVÁ

30 minut ....................................................................400,-CZK

60 minut ...................................................................800,- CZK

Celotělová 90 minut............................................1200,- CZK

Masáž na 30 minut doporučuji na jednu nebo maximálně dvě partie. (např. záda + šíje, záda + chodidla, šíje + nohy apod.)

Masáž na 60 minut je vhodná pro jednu a více partií.

Celotělová masáž - ruce, záda, šíje, nohy, trvá cca 90 minut.

Baňkování neboli vakuoterapie je metoda alternativní medicíny, při níž se malá oblast pokožky podrobí pomocí skleněných baněk podtlaku. Ten je vytvořen buď ohřátím a následným samovolným ochlazením vzduchu v baňce. Baňka je obvykle ponechána na místě pět až patnáct minut. Baňkování se používá jako protibolestivá léčba při revmatismu, bolestech kloubů, zad, hlavy, ale i při astmatu, cévních i orgánových chorobách. 

AROMATERAPEUTICKÁ MASÁŽ S MASÁŽNÍ SMĚSÍ NA MÍRU

60 minut.......................................................................900,- CZK

LYMFATICKÁ / ANTICELULITIDNÍ / DORNOVA

90 minut.....................................................................1200,- CZK

Lymfatická masáž je jemná masážní technika, která zlepšuje kvalitu lymfatického oběhu a urychluje odtok lymfy z podkoží zpět do krevního oběhu. Krevní oběh nese nečistoty do čistících orgánů ( játra, ledviny), které tyto látky vyloučí z těla přirozenými cestami. Manuální lymfodrenáž odblokuje hlavní uzliny a odvede drenážovou tekutinu vylučovacím systémem ven z těla. Tělo méně zadržuje vodu a tukové buňky zmenšují svůj objem. Tukové polštářky, otoky a pomerančová kůže se zmenšují. Masáž je velmi příjemná a relaxační.

Anticelulitidní masáž je masáží proti celulitidě, která vzniká při nesprávné funkci lymfatického a krevního oběhu. Tělo zadržuje toxiny a ty jsou dobře rozpustitelné v tucích a proto se do tukové tkáně automaticky usazují a způsobují deformaci (hrudky). Masáž tyto hrudky rozpustí a vyloučí z těla ven. Po masáži následuje ozónový, skořicový nebo chilly papričkový zábal. Zábal se aplikuje na oblast hýždí, břicha, stehen. Masáž má pak vyšší efekt.

Dornova metoda je  druh jemné manuální terapie, díky které se obratle a klouby pacienta dostanou pomocí jemného tlaku palců terapeuta přesně do správné polohy. Pomáhá při bolestech zad, kyčlí, kolen, skolióze páteře, tenisovém loktu, vbočeném palci, atd. Terapeut nikdy nepřekračuje práh bolesti. Spolupracuje při aplikaci s klientem. Tato metoda je vždy zakončena příjemnou uvolňující Breussovou masáží.


LIFTINGOVÁ MASÁŽ TVÁŘE

60 MINUT..................................................................1000,- CZK

Liftingová masáž obličeje zpomaluje proces stárnutí pokožky, vyhlazuje vrásky, napíná kontury tváře. Má hloubkové a detoxikační účinky. Masáž zakončujeme aplikací přírodní masky s kyselinou hyaluronovou nebo relaxační masáží hlavy. Masáž je ideální aplikovat jedenkrát týdně, později pouze udržovat jedenkrát za měsíc.

Věnujte svým blízkým relax a uvolnění. Stačí kliknout na odkaz.

Objednávky na tel. čísle 702 040 043

https://www.fitzenyuhrineves.cz/masaze/