https://www.fitzenyuhrineves.cz/masaze/

MASÁŽ

30 minut ....................................................................450,-CZK

60 minut ...................................................................900,- CZK

Masáž na 30 minut doporučuji na jednu nebo maximálně dvě partie. (např. záda + šíje, záda + chodidla, šíje + nohy apod.)

Masáž na 60 minut je vhodná pro jednu a více partií.

NABÍZÍME

Kraniosakrální terapie (CST) je jemná neinvazivní doteková manipulační technika. Terapeut se dotýká ošetřovaného především na hlavě (kranium) a křížové kosti (sakrum), ale také se může dotýkat kdekoli na těle. Při této terapii se zaměřuje na práci s kostmi, svaly, vazy, fasciemi, membránami a tekutinami v  těle klienta a zajímá ho především kraniosakrální rytmus. Další práce může probíhat lokálně s konkrétním problematickým místem na těle, nebo s tělem jako celkem přes některý z globálních hmatů. Tato metoda přispívá k řešení celé řady onemocnění a zdravotních potíží jako je horečka, chřipka, astma, vysoký krevní tlak, skolióza, ochrnutí, ale i poruch - například autismu nebo lehké mozkové dysfunkce, trauma atd.

Dornova metoda je  druh jemné manuální terapie, díky které se obratle a klouby pacienta dostanou pomocí jemného tlaku palců terapeuta přesně do správné polohy. Pomáhá při bolestech zad, kyčlí, kolen, skolióze páteře, tenisovém loktu, vbočeném palci, atd. Terapeut nikdy nepřekračuje práh bolesti. Spolupracuje při aplikaci s klientem. Tato metoda je vždy zakončena příjemnou uvolňující Breussovou masáží.


Věnujte svým blízkým relax a uvolnění. Stačí kliknout na odkaz.

Objednávky na tel. čísle 702 040 043

https://www.fitzenyuhrineves.cz/masaze/