https://www.fitzenyuhrineves.cz/jogatvare/

JÓGA TVÁŘE

POKUD NENÍ ZROVNA ŽÁDNÝ KURZ VYPSÁN, ALE VY MÁTE O NĚJ ZÁJEM, NAPIŠTE, DOMLUVÍME SE NA TERMÍNU PRO VÁS PŘIJATELNÉM.

NEJBLIŽŠÍ TERMÍNY KURZŮ A ZÁVAZNÁ REZERVACE, klikněte na produkt :

Vaše místo na kurzu je potvrzené až po úhradě kurzovného!

Obličejová, tvarová, tvářová, nebo se také používá název face jóga je cvičení svalů v obličeji, které napomáhá posílit svaly v tváři, krku a dekoltu. Spousta nás posiluje a zpevňuje celé tělo, ale co obličej? Tam jsou přeci také svaly. Ty nepotřebují péči jako zbytek těla? Pokud si myslíte, že to tak není, vždyť stačí aplikovat drahé krémy, jste na omylu. I sval v obličeji ochabuje a slábne, ztrácí svou pružnost. Cvičením, které vám nabízím můžete zpevnit svou tvář a omládnout bez botoxu a skalpelu. Naučím vás cviky, které vám pomohou odstranit např. povislá víčka, povadlé koutky úst, vrásky na čele, druhou bradu nebo zpevnit kontury obličeje. Vaše pleť při pravidelném cvičení bude krásně vypnutá, prokrvená a uvolněná.

Zaujalo vás to? Prima!


Jak kurz probíhá?

Doba trvání skupinového základního kurzu je 3 - 3,5 hodiny (záleží, jak vám cviky půjdou). Naučíme se cviky pro různé partie obličeje a nezapomeneme ani na péči o tvář. Z kurzu si kromě dobré nálady a skvělého pocitu odnesete svůj individuální plán cvičení a pomůcky.  

Pomůžu vám.

Po ukončení kurzu vás přidám do FB skupiny, kde budete mít veškeré informace a nápady na dosah. Pokud nemáte FB nevadí, vždy můžete napsat mail nebo zavolat.

Co potřebujete na kurz?

Kromě čelenky do vlasů a dobré nálady nic. Vše pro vás připravím a zařídím.

Cena kurzu?

Včetně materiálu a pomůcek 1.299,- Kč. 

Kde kurz probíhá?

V prostorách tělocvičny ve FIT ŽENY Uhříněves, nám. Protifašistických bojovníků 143/2, Praha 22, nebo dle dohody přijedu za vámi. Domluvíme se na individuálním i skupinovém cvičení u vás.


VÍCE O KURZECH:

                              Nevyhovuje vám termín kurzu?                                  Nevadí, napište a domluvíme se podle vašich možností.

https://www.fitzenyuhrineves.cz/jogatvare/