https://www.fitzenyuhrineves.cz/jogatvare/

Kurzy obličejové jógy

Kurzy probíhají ve skupinkách max. 6 klientů/tek nebo individuálně.

V případě dotazů napište.

REZERVACE KURZU:

NEJBLIŽŠÍ TERMÍNY KURZŮ A ZÁVAZNÁ REZERVACE, klikněte na produkt :

V PŘÍPADĚ ZÁJMU O KURZ JÓGY TVÁŘE JE ZAPOTŘEBÍ VYTVOŘIT REZERVACI A UHRADIT KURZOVNÉ, V OPAČNÉM PŘÍPADĚ NENÍ VAŠE MÍSTO POTVRZENÉ!

POKUD NENÍ ZROVNA ŽÁDNÝ KURZ VYPSÁN, ALE VY MÁTE O NĚJ ZÁJEM, NAPIŠTE, DOMLUVÍME SE NA TERMÍNU PRO VÁS PŘIJATELNÉM.


O józe tváře

Obličejová jóga je přirozený způsob jak zůstat mladá bez invazivního zákroku.

První čeho si na každém všimneme je tvář. Tvář prozrazuje, jak se cítíme, jak o sebe pečujeme. Podle tváře hodnotíme, zda je nám člověk sympatický.

Kosmetická péče o pleť je velmi důležitá, ale nestačí. Proto i my můžeme péči o pleť podpořit cviky na různé partie obličeje a tak zpevnit a prokrvit pleť a zbavit se nepříjemných projevů stárnutí, které se nám nelíbí.

Pravidelným cvičením zpevníme povislá víčka, otoky pod očima, povislé koutky úst, druhou bradu a další nepříjemné procesy stárnutí.


Naše filozofie

Chceme, aby každá žena měla možnost změnit jednoduchým způsobem svůj vzhled. Už po šesti týdnech pravidelného cvičení uvidíte a ucítíte změnu, která vám zvedne sebevědomí a díky které se budete cítit mnohem lépe.

Základní kurz jógy tváře -         začátečníci

Skupinový kurz, který trvá 3-3,5 hod. (záleží jak vám cviky půjdou). V tomto čase vás naučím správně provádět cviky, řekneme si jak pečovat o pleť. Na základě diagnostiky tváře dostanete svůj individuální plán cvičení. V ceně kurzu jsou zahrnuty pomůcky i materiál.

Po ukončení kurzu budete přidáni do motivační FB uzavřené skupiny obličejové jógy, kde budete mít přístup k informacím.

V případě, že nemáte FB můžeme být v kontaktu telefonicky, mailem.

Cena kurzu 1.499,- CZK

❈ Individuální základní kurz

Tento kurz je zaměřen na klienty/tky, které chtějí být na kurzu sami. Kurz je rozdělen do dvou částí - 2x 75 minut. Dle domluvy dne a hodiny přijedu za vámi na předem domluvené místo kde kurz bude probíhat. V kurzu se naučíme správně provádět cviky, řekneme si jak správně pečovat o pleť. Na základě diagnostiky tváře dostanete svůj individuální plán cvičení. V ceně kurzu jsou zahrnuty pomůcky i materiál. 

Po ukončení kurzu budete přidáni do motivační Facebookové uzavřené skupiny, obličejové jógy, kde budete mít přístup k informacím. V případě, že nemáte FB můžeme být v kontaktu telefonicky, mailem.


Cena kurzu 3.499,- CZK       
                        

Kontakt

Nevíte si rady? Chcete se zeptat? Napište, zavolejte.

+420 776 229 406

info@fitzenyuhrineves.cz

https://www.fitzenyuhrineves.cz/jogatvare/