Ahoj ženy,

připravila jsme pro vás pravidelné lekce pod názvem CHCI SE ZMĚNIT, v lekcích si budeme povídat, jak se správně stravovat.

Pokud se nevyznáš v mnoha dostupných informacích, nevíš, jak shodit přebytečné kilogramy, nabrat svalovou hmotu nebo potřebuješ zlepšit kondici, jsem tu právě pro tebe. Budeme se pravidelně scházet motivovat se a povídat si o tom, jak se změnit s trvalým efektem. Rezervace na info@fitzenyuhrineves.cz.

Těším se na TEBE. 

Bára

ŽENY, PŘESNĚ MĚSÍC PŘED VÁNOCI MÁME PRO VÁS DÁREK, KAŽDÁ ČLENKA S AKTIVNÍM ČLENSTVÍM MÁ MOŽNOST NAŠE FITKO NAVŠTĚVOVAT V JAKOUKOLIV DOBU I DEN. DOUFÁME, ŽE VÁM TÍM ZJEDNODUŠŠÍME CVIČENÍ A VY UŽ NEBUDETE MUSET SLEDOVAT ČAS NA HODINKÁCH A ZBYTEČNĚ SE STRESOVAT. UŽIJTE SI VE FITKU SVŮJ ČAS! 


ŽENY, NOVÝ REZERVAČNÍ SYSTÉM NÁM UMOŽNIL NAHLÉDNOUT DO STATISTIKY REZERVACÍ, KTERÁ NÁM ODHALILA SOBOTY JAKO NEÚSPĚŠNÝ DEN PRO CVIČENÍ. PŘEMÝŠLELY JSME ZDA SOBOTU UDRŽET, ALE JAK ČAS BĚŽÍ, VIDÍME, ŽE JE TO OPRAVDU NESMYSLNÉ. OMLOUVÁME SE, POKUD JSTE OBČAS PATŘILY K SOBOTNÍM KLIENTKÁM, SNAD SE UVIDÍME V NEDĚLI.

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ

TRENÉRKYOD 3.1.2022 SPUŠTĚN NOVÝ REZERVAČNÍ SYSTÉM, DOUFÁME, ŽE VŠE PRO VÁS BUDE SNADNĚJŠÍ A PŘEHLEDNĚJŠÍ https://fitzenyuhrineves.isportsystem.cz/. Přejeme Vám, ať Nový rok přinese každé z vás spoustu energie a sil překonávat snadno životní překážky a moře optimismu, toho není nikdy dost.

MASÁŽE A VEDENÉ LEKCE OBJEDNÁVEJTE STANDARDNĚ TELEFONICKY NEBO MAILEM.