LEKCE VEDEME V MALÝCH SKUPINKÁCH (1-3 klientky), PO CELOU OTEVÍRACÍ DOBU NAŠEHO FITKA. JEDNA PERMANENTKA LZE VYUŽÍT NA VŠECHNY DRUHY LEKCÍ.

VÝHODY? 

TRENÉRKA SI LÉPE OHLÍDÁ KLIENTKU, 

CHYBY PŘI CVIČENÍ JSOU MINIMÁLNÍ. 

LEKCE JE VELMI PODOBNÁ INDIVIDUÁLNÍMU CVIČENÍ. 

TAKÉ MÁTE VÍCE ČASOVÝCH MOŽNOSTÍ. 

LEKCE PROBÍHAJÍ VE VÁMI ZVOLENÉM DNI A ČASE ( V OTEVÍRACÍ DOBĚ). STAČÍ SE JEN OBJEDNAT A NAHLÁSIT O JAKOU LEKCI MÁTE ZÁJEM CENA VIZ. SLUŽBY/VEDENÉ LEKCE. 

Pokud je nastávající maminka zdravá a těhotenství probíhá bezproblémově, není důvod se vyhýbat cvičení. Pohyb má výborný vliv na kondici a psychiku těhulky. Pokud žena byla zvyklá cvičit i před otěhotněním, může cvičit i v těhotenství. Cvičení může pomoci při bolesti kyčlí, bolesti zad, otoky končetin atd.

NW (severská chůze) není odborníky chválen náhodou. Při chůzi s holemi a správné technice zapojujete až 90% všech svalů v těle, tím se zvyšuje i spalování energie. Oproti běžné chůzi je to až 40 - 60% více energie - výborné na snižování hmotnosti. Při správné technice a použití kvalitních holí šetří klouby a kolena. Základní techniku zvládne každý...

Cvičením s SM systémem získáte opět kontrolu nad svým tělem. Naučíte se správně dýchat a pomocí cviků si vytvoříte svalový korzet (CORE) kolem páteře, který drží vaší páteř ve správné poloze. V případě že trpíte skoliózou nebo vás trápí ploténky, pomůže vám tyto obtíže zmírnit. Slaví úspěch u dětí při korekcích skoliózy i problémech s chůzí u...

Cvičební lekce se soustřeďuje na posilování problémových partií - stehna, hýždě a břišní svaly. Tempo se střídá podle toho, které svalové skupiny zrovna procvičujeme. Výsledek - ploché bříško, pevný zadek. Cviky připravíme dle vaší tělesné kondice a budeme stupňovat náročnost.

Cvičení FLOWIN vychází z přirozených pohybů těla, u nichž dochází k zapojení většiny svalových partií s důrazem na jejich koordinaci a tělesnou rovnováhu. Je využíván také při rehabilitaci a kondičním cvičení. Cvičení je šetrné ke kloubům. Je možné zvolit dynamičtější formu v tempu zaměřenou na cardio + spalování tuků nebo pomalejší formu, která...

TRX 

14.07.2019

Lekce TRX je efektivní, zábavná a přináší úžasné výsledky. Buduje silné a stabilní jádro (CORE), které je základem všech efektivních a účinných pohybů lidského těla. Cvičením používáte svou vlastní tělesnou hmotnost. Cvičení je určené pro začátečníky i sportovce. Cviky lze snadno stupňovat, a tak vám je připravíme dle vaší svalové kondice.

Cvičení BOSU komplexně posiluje svaly celého těla, zpevňuje šlachy a vazy, zajistí lepší koordinaci pohybu, držení těla a jako každá fyzická aktivita má pozitivní vliv na kardiovaskulární systém a redukci tuku. Odměnou vám tedy bude štíhlá postava, pevnější tělo a pravidelné cvičení může pomoci odstranit i bolesti zad a šíjových svalů.