LEKCE VEDEME V MALÝCH SKUPINKÁCH (1-3 klientky), PO CELOU OTEVÍRACÍ DOBU NAŠEHO FITKA.

LÉPE SE HLÍDAJÍ CHYBY PŘI CVIČENÍ A MÁTE TAKÉ VÍCE ČASOVÝCH MOŽNOSTÍ. VÍME JAK JE TĚŽKÉ V DNEŠNÍ DOBĚ PŘIZPŮSOBIT VÁŠ ČAS HODINĚ, KTERÁ JE PEVNĚ DANÁ. PROTO MÁTE MOŽNOST SI NA AKTUÁLNĚ NAJÍT V ROZPISU SLUŽEB TRENÉRKU, KTERÁ VEDE LEKCI O KTEROU MÁTE ZÁJEM A OBJEDNAT SE KDYKOLIV V JEJÍ SMĚNĚ NA TRÉNINK. CENA VIZ. SLUŽBY/VEDENÉ LEKCE. 

Pokud je nastávající maminka zdravá a těhotenství probíhá bezproblémově, není důvod se vyhýbat cvičení. Pohyb má výborný vliv na kondici a psychiku těhulky. Pokud žena byla zvyklá cvičit i před otěhotněním, může cvičit i v těhotenství. Cvičení může pomoci při bolesti kyčlí, bolesti zad, otoky končetin atd.

NW (severská chůze) není odborníky chválen náhodou. Při chůzi s holemi a správné technice zapojujete až 90% všech svalů v těle, tím se zvyšuje i spalování energie. Oproti běžné chůzi je to až 40 - 60% více energie - výborné na snižování hmotnosti. Při správné technice a použití kvalitních holí šetří klouby a kolena. Základní techniku zvládne každý...

Cvičením s SM systémem získáte opět kontrolu nad svým tělem. Naučíte se správně dýchat a pomocí cviků si vytvoříte svalový korzet (CORE) kolem páteře, který drží vaší páteř ve správné poloze. V případě že trpíte skoliózou nebo vás trápí ploténky, pomůže vám tyto obtíže zmírnit. Slaví úspěch u dětí při korekcích skoliózy i problémech s chůzí u...

Cvičební lekce se soustřeďuje na posilování problémových partií - stehna, hýždě a břišní svaly. Tempo se střídá podle toho, které svalové skupiny zrovna procvičujeme. Výsledek - ploché bříško, pevný zadek. Cviky připravíme dle vaší tělesné kondice a budeme stupňovat náročnost.

Cvičení FLOWIN vychází z přirozených pohybů těla, u nichž dochází k zapojení většiny svalových partií s důrazem na jejich koordinaci a tělesnou rovnováhu. Je využíván také při rehabilitaci a kondičním cvičení. Cvičení je šetrné ke kloubům. Je možné zvolit dynamičtější formu v tempu zaměřenou na cardio + spalování tuků nebo pomalejší formu, která...

TRX 

14.07.2019

Lekce TRX je efektivní, zábavná a přináší úžasné výsledky. Buduje silné a stabilní jádro (CORE), které je základem všech efektivních a účinných pohybů lidského těla. Cvičením používáte svou vlastní tělesnou hmotnost. Cvičení je určené pro začátečníky i sportovce. Cviky lze snadno stupňovat, a tak vám je připravíme dle vaší svalové kondice.

Cvičení BOSU komplexně posiluje svaly celého těla, zpevňuje šlachy a vazy, zajistí lepší koordinaci pohybu, držení těla a jako každá fyzická aktivita má pozitivní vliv na kardiovaskulární systém a redukci tuku. Odměnou vám tedy bude štíhlá postava, pevnější tělo a pravidelné cvičení může pomoci odstranit i bolesti zad a šíjových svalů.