NORDIC WALKING s Janou

23.07.2019

Naučte se Nordic Walking správně a vytěžte z tohoto pohybu maximum pro své zdraví i kondici. Jedná se o jeden z nejzdravějších sportů, kde zapojujete svaly celého těla, přitom dopady tlumí hole, které navíc pomáhají zapojit do chůze i horní část těla.
Investice do instruktora se vyplatí. Naučíte se techniku hned správně a nebudete muset složitě opravovat zafixované chybné návyky později, zároveň vás popožene k výkonu. .
naučíte se a zdokonalíte v technice severské chůze
připravte se na mokrá záda, nepřehánějte to s oblečením.
prozkoumáte Uhříněves a její okolí
zacvičíte si na čerstvém vzduchu
kurz pro začátečníky i chodce
hole jsou pro Vás bez poplatku připravenynezapomeneme na protažení zatěžovaných svalů​​​​​​​​​​​​​​ při správné technice si zlepšíte svůj zdravotní stav a velmi pozitivní vliv má Nordic walking především při bolestech zad a kloubůVíte, že při chůzi s holemi zapojíte 90 % svalů a spálíte tolik energie, co při běhání?
Co k Nordic walkingu potřebuji?
Kvalitní hole, které dobře tlumí nárazy a poskytnou vám jistou oporu (ty vám zapůjčíme,). Obuv na sport, nejlepší jsou boty na běh. Oblečení, ve kterém se budete moci volně hýbat a zapotit. V zimních měsících jsou vhodné rukavice. Můžete se vybavit ledvinkou s pitím a v chladných měsících kapesníkem.