Proč fitko pro ŽENY

15.07.2020

Fitek za poslední roky spoustu přibylo, ale my jsme chtěly vytvořit místo, kde si Ženy né jen zacvičí, ale zároveň získají nové přátele, kde jim poradíme s výživou, kde si zajdou na vedenou lekci aniž by musely koukat na hodinky jestli už lekce neproběhla, kde poradíme s kosmetikou nebo s výběrem sportovního prádla a nebo uvolníme tělo a zaženeme stres masáží.

Ženy zároveň mají pocit, že svůj čas musí převážně věnovat rodině, práci a jejich čas, který potřebují pro sebe se smrskne na kadeřnici nebo kosmetiku, kterou si jednou za čas dopřejí. Ale jaký má význam se starat o svůj účes, když vám lupne v zádech a zůstanete v předklonu, nebo vás drtí migréna a vy nevytáhnete paty z domu. Je potřeba dopřát péči celému tělu a pokud na stáří chceme rovná záda, nebolavé nohy musíme se hýbat. Vždyť nemusíte použít desetikilové činky, nebo běhat maraton. Stačí protáhnout celé tělo, probudit svaly a na to vám 40 minut cvičení postačí. A i když fungujeme jako klub, nemusíte být členkou, aby jste si zacvičila a objednání není taky nutné. Zkušební trénink zdarma není povinnost, jen seznámení s chodem fitka, nikdo vás do něj nutit nebude, ale pokud ho využít chcete, objednání potřeba je. Pak už si můžete cvičit kdykoliv a jak dlouho chcete bez objednání.

A proč ženy? To je jednoduché, spousta z nás zažila návštěvu fitka, kde máte pocit, že se na vás každý kouká, nikdo nechce poradit a vy se tam necítíte dobře. A nebo narazíte na někoho kdo si myslel, že jste přišla balit chlapy. U nás zapadnete:), věkové hranici se meze nekladou a pokud nemáte zkušenosti, poradíme. Jen se nebát, nemít předsudky a vzít za kliku.